Demo Siteler

Demo Siteler

Size Uygun Olan Tasarımı Seçin

Sizin için farklı kategorilerde içerik bazlı örnek siteler hazırladık. Spordan sağlığa, magazinden siyasete kadar, haber sitenizi hedef kitlenize göre oluşturmanızı kolaylaştıran seçenekleri görün.

Demosunu incelemek istediğiniz ilgili demoyu aşağıdaki görsellere tıklayarak görebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hazırladığımız demolar hakkında sık sorulan soruları burada bulabilirsiniz.

Seçtiğim demoyu siteme nasıl uygulayabilirim?

Seçilen demoların siteye uygulanması sadece ilk geçişlerde ve kurulumlarda olmaktadır. Nova yazılımı halihazırda kullanıyorsanız benzer şekilde zaten kendiniz paneli kullanarak düzenleyebilirsiniz. Takıldığınız yerde ekibimizden destek talep edebilirsiniz.

Özel tasarım geliştiriyor musunuz?

Haber yazılımımız için genel ihtiyaç içeren özellikleri listemize alıp bir plan dahilinde geliştiriyor ve eklenti bağlamında sunuyoruz. Ancak özel tasarımlarınızı maalesef birebir uygulamıyoruz. Eğer yazılım alt yapısında mümkünse tasarımınıza uygun şekilde düzenleme anlamında destek sağlanmaktadır.

Eski yazılımdan yeni yazılıma geçtiğimde istediğim demoyu seçip kurabilir misiniz?

Evet, yeni geçen tüm müşterilerimiz için başlangıçta demoları yeni kurulumlarında uygularız. Mevcut müşterilerimiz aynı tasarımları zaten uygulayabilmektedirler.

Bütün demolar Lite sürümde de kullanılabilir mi?

Demo sayfaları tam sürüme göre hazırlanmıştır. Lite sürümde bazı özellikler kısıtlıdır. Bu nedenle demoda mevcut olan tam sürüme endeksli öğelerin kurulumu mümkün olmamaktadır.

Vakit Kaybetmeyin!

Detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçin: +90 (212) 322 74 90