Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanına kadar uzanan haber yazılımları ve diğer özel yazılım çözümleri ile TE Bilişim ekibi her zaman daha iyisini sunmak için çalışıyor.

Tecrübeli ve Profesyonel Bir Ekip

TE Bilişim tüm yazılımlarında en yeni teknolojilerle çözüm sunmayı hedefler. Amaç, herkesin kolaylıkla kullanabileceği, pratik çözümlere sahip daha hızlı, daha güvenli bir sistemdir.

2002 yılından beri sektörde uzman isimlerin bir araya geldiği ekibimizle sizlere özellikle haber yazılımı ve web noktasında arzu ettiğiniz doğrultuda çözümler sunmak için buradayız. Bugüne dek yüzlerce kurumsal firmaya hizmet veren TE Bilişim, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşterilerine en iyiyi sunmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirdiği özel felsefesiyle, kurulduğu günden bu güne, TE Bilişim ile çalışmayı seçmiş bütün müşterilerine üst düzey hizmet sunmuştur. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde takipçi iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri bulunmaktadır.

Yenilenen teknolojiler ve sürekli değişen koşullar sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; TE Bilişim de her geçen gün bu gelişmeleri tüm detaylarına kadar takip etmekte ve hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. Biz, sunduğumuz inovatif ve kalıcı çözümlerle müşterilerimize kurumsal değerlerini en iyi şekilde insanlara aktarmalarını sağlıyoruz.

TE Bilişim olarak maksimum kalite ve görsellikten taviz vermiyor, müşteri memnuniyetinin oluşması için her projeye kendi işimizi yapıyor gibi titiz ve detaylı yaklaşıyoruz. Eğer mevcut gerek haber yazılımı ve gerekse web sitenizle ilgili sorunlar yaşıyor ya da yeni bir web sitesine ihtiyaç duyuyorsanız, TE Bilişim ekibi sizin için bir çözüm üretmek üzere hazır olacaktır.

Vakit Kaybetmeyin!

Detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçin: +90 (212) 322 74 90