Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Satış & Kurulum

Haber yazılımı ile ilgili sorulan genel sorular… Veri aktarımı, geçişler, yeni başlangıçlar vs.

Öncelikle sitenizin verilerini ve veri tabanı yapısını inceliyoruz. Haberlerinizi ve yazar makalelerini genellikle sorunsuz aktarıyoruz. Piyasada bilinen haber yazılımlarını genelde sorunsuz aktarabiliyor ve gerekli link yönlendirmeleri de yapabiliyoruz. Bununla birlikte ekibimizin değerlendirmesine göre ilerlenebileceğini de belirtmek isteriz.

Evet. Talep eden müşterilerimize haber sitesi ile entegre çalışacak şekilde mobil uygulamasını da sunmaktayız. Mobil uygulama ekstra ücrete tabidir. Mobil uygulama için Apple Store ve Google Market tarafında açılması gereken hesapların takibi ve yükümlülüğü sizlere aittir. Daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haber yazılımlarını kendi sunucularımızda barındırdığımız için yazılıma ek olarak sunucu / barındırma ve eğer olacaksa aktarım ücretiniz de eklenecektir. Sunucu maliyetleri kullanımınıza göre belirlendiği için trafiğinize göre farklılıklar söz konusu olacaktır. Aslında TE Bilişim sadece yazılım hizmeti değil, aynı zamanda yazılımla ilgili diğer olması gereken hizmetleri de sunan bir yazılım firmasıdır. Bu şekilde müşterilerimizin bu konudaki ihtiyaçlarına tek elden cevap vermekte ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaya çalışmaktayız.

Nova haber yazılımında sitelere özel tasarım ve eklentiler geliştirmek yerine, sizlerden gelen öneri ve talepleri ekibimizce değerlendiriyor, bütün sitelerin kullanımına uygun bir çalışma olarak değerlendirirsek, gelecek sürümlerimizde sunabilmek için iş listemize dahil ediyoruz. Takım olarak yazılımı en üst seviyede geliştirebilmek adına sergilediğimiz bu yaklaşımımızı anlayışla karşılayacağınıza inanıyoruz.

Hayır. Nova haber yazılımı özel konfigürasyonlara ihtiyaç duyması ve güvenlik nedeniyle TE Bilişim sunucularında barındırılmaktadır. Öncelikli düşüncemiz haber sitelerinin sorunsuz bir şekilde kurulması ve olabildiğince yüksek performans gösterecek şekilde yayına devam etmesidir. Ayrıca tamamen bizim kontrolümüzde ve denetimimizde olması da müşterilerimize daha sağlıklı hizmet vermemize yardımcı olmaktadır.

Evet. Haber temalarımızın demolarını ücretsiz olarak inceleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden demo talebinde bulunmanız halinde size demo bilgileri iletilecektir.

Hayır. Haber temasını satın aldığınızda tema kurulumu tarafımızca ücretsiz olarak yapılmaktadır. Kurulum aşamasında destek ekibimiz teknik anlamda süreci yönetmektedir.

Nova haber yazılımı için belirlenen tutar, yazılım kullanma bedelidir ve tek seferlik yapılan bir ödemedir. Ancak yazılım haricinde kullandığınız hosting ve sunucu gibi giderler periyodik olarak ödemesini yaptığınız hizmet kalemleridir.

Tasarım & Yazılım

Sitenizin görünümüne ve yazılımsal çözümlerine yönelik sorular…

Bir tabloyu genellikle kopyala yapıştır ile eklediğiniz bazı görsel düzensizliklerle karşılaşabilirsiniz. Bunun sebebi eklediğiniz tablodaki gereksiz kodlardır. Bu kodları temizlemek için Tablo Generator sayfasını açın, kodlarınızı yapıştırın ve "Do not generate CSS" işaretleyin. Tablonuzdaki CSS kodları silinecektir. Daha sonra bu kodu haber ekleme sayfanızda Kaynak Kod kısmından ekleyebilirsiniz. Ekledikten sonra küçük bir ilave yapmanız şart:

olan kısmı <table="table"> şeklinde düzenlemelisiniz.

Twitter üzerinde ekleyeceğiniz tweet'in sağında yer alan üç noktaya tıklayarak Tweet'i Katıştır butonuna basın. Karşınıza gelen sayfada gerekli ayarları yaptıktan sonra Copy diyerek kodları kopyalayın. Eklediğiniz haberin düzenleme sayfasında "Kaynak" kısmını açarak, tweet'i eklemek istediğiniz alana bu kodu yapıştırın.

Xpanel'de Görünüm > Tema Ayarları kısmında detay sayfası için iki farklı tasarım seçeneği mevcuttur. Dilerseniz bunlardan birini seçerek tasarımınızı değiştirebilirsiniz. CSS biliyorsanız Görünüm > Özel Kodlar kısmından dilediğiniz görsel düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Vakit Kaybetmeyin!

Detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçin: +90 (212) 322 74 90