Haber Siteleri Arasında “Habervakti” Farkı

Haber Siteleri Arasında “Habervakti” Farkı

2001 yılından beri yayın hayatına devam eden Habervakti, özgün içerikleri ve gündem belirleyen haberleriyle her zaman dikkat çeken haber siteleri arasında kendine yer bulmayı başardı. Her daim doğrunun yanında ve gerçeğin peşinde giden ekibiyle, aydınlanmamış birçok olayı ve perde arkasında gizlenen gerçekleri aydınlatmasını bildi.

Siyasetin ve politikanın nabzının tutulduğu, spor gündeminin yakından takip edildiği, bilim ve teknolojideki gelişmelerin en kısa sürede okuyuculara aktarıldığı, eğitimde gençlerin kısa sürede bilgiye erişmesinin sağlandığı, dünyada yaşanan sıcak gelişmelerin aktarıldığı, ekonominin nabzının tutulduğu, sağlıklı bilgilere ulaşmada büyük bir çabanın gösterildiği, tarihi gerçeklerin ortaya koyulduğu Habervakti’nde aradığınız tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Haber yapılmasını istediğiniz çevrenizde yaşanan gelişmeleri mail yoluyla istihbarat servisimize ulaştırarak, ulusal anlamda sesiniz olmaya talip de olan Habervakti’nde yerel ve ulusal bazda tüm haberler yayınlanmaktadır.

Web, mobil ve uygulama ile ulaşabildiğiniz Habervakti kesintisiz yayınının yanı sıra diğer haber sitelerinden farklı olarak, korkusuz ve ilkeli duruşuyla 20 yıldır dikkat çekmeye devam ediyor.

Türkiye’de ve dünyada son dakika yaşanan sıcak gelişmelerin hızlı bir şekilde aktarıldığı Habervakti’nin en büyük misyonu, okuyucunun zihnini bulandırmadan salt gerçeğe ulaşmasını sağlamaktır. Gerçekten uzak olan ve hedef gösteren bir habercilik anlayışını reddetmekle birlikte, gerçeklerden kaçılmasının önüne geçmek için mücadele etmeye devam edecektir.

Web üzerinden www.habervakti.com adresini yazarak sitemize ulaşabileceğiniz gibi, cep telefonunuzdan da İOS’lar için AppStore ve Android’ler için Play Store üzerinden Habervakti telefon uygulamasını indirip haber sitemize bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Çeşitli kategorileriyle okuyucularına hizmet veren Habervakti, foto galerisi ve video galerisiyle çok sayıda görseli takipçilerine ulaştırıyor. Profesyonel fotoğrafçıların çektiği, ajanslardan elde edilmiş en kaliteli fotoğrafların yer aldığı foto galeride doğa manzaraları, sıcak gelişmelere ait fotoğraflar, kültür ve sanat görselleri gibi her alana ait fotoğraflar yer almaktadır. Dikkat çeken açıklamaların ve görüntülerin yer aldığı video galeride, gündeme ait sıcak gelişmelerin görüntülerine hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Spor haberlerinde sadece futbol değil basketbol ve diğer amatör branşlarla ilgili gelişmeleri de okuyucularına aktaran Habervakti’nden Süper Lig’deki gelişmeleri ve puan durumunu takip edebilirsiniz.

81 ile göre namaz vakitleri ve hava durumu bilgilerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Hakkında bilgi edinmek istediğiniz önemli kişilerin bilgilerine biyografilerden ulaşabilirsiniz.
Geniş yazar kadrosuyla kendine has okuyucu kitlesiyle diğer haber sitelerinden farkını ortaya koyma noktasında da öne çıkan Habervakti, gündem belirlemede etkili ve özgül ağırlığı olan bir site olarak tanınmaktadır.

HaberVakti Röportajları

Dikkat çeken isimlerle yapılan röportajlarla bir adım öne çıkan Habervakti, editör ve muhabir kadrosuyla doğru bilgiye ulaşmada yoğun bir çaba sarf etmektedir.
Türkiye’de okunan haber siteleri arasında ilk sıralarda kendine yer bulma konusunda 20 yıldır, farklı bakış açısı ve yorumlamalarla belli bir kesimi ciddi bir şekilde rahatsız etmeye devam ediyor. Çok sayıda siber saldırıya maruz kalan Habervakti, bilgi ve belgelerini korumak için fazladan bir çaba gösterirken, korsanlara karşı pes etmeyeceğini de defalarca ortaya koydu.

Ajanslardan aktarılan haberleri, yorumlama ve çarpıtmadan okuyucu kitlesine göre şekillendirme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiren editör kadrosu bulunmaktadır. Çok sayıda editörü yazılı ve görsel medyaya kazandıran Habervakti bir eğitim yuvası olarak da sektörde bilinmektedir.

Sadece Türkiye’de değil Avrupa’nın birçok ülkesi ve kentinden takipçileriyle birlikte geniş bir ailedir. Kent temsilcileri ve gönüllü muhabirleriyle dirsek temasını korumakla birlikte, gelen her türlü ihbarı değerlendirmektedir.

Yayın politikasında doğru ve dürüst bir haberciliği şiar edinen Habervakti, yenilenen ara yüzü ve mobil uygulamalarıyla karşınızda olmaya devam edecek.